Kummihai24

EnglishEstonianRussian

Üld- ja ostutingimused

1. ÜLDIST
Tooteid müüb Kummihai OÜ (registrikood 11679514). Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu ning hinnad on eurodes.

2. TELLIMINE
Tooted tellitakse internetipoe ostukorvi kaudu. Klient nõustub iga tellimuse puhul kehtivate tarnetingimustega.

Ostujuhend

Ostlemise juhised:
1) Leia toode, mida soovid osta
2) Vali sobivad mõõdud, rehvitüüp, tootja või hooaeg
3) Lisa toode ostukorvi
4) Ava ostukorv ning täida kontaktandmed
5) Vali tarneviis
6) Edasta tellimus

3. MAKSMINE
Kummihai OÜ (registrikood 11679514) saadab pärast tellimuse laekumist kliendile arve. Pärast arve tasumist saadame kulleriga tellitud kauba. Tulles kaubale järgi meie esindusse, siis kohapeal saab maksta internetipanga kaudu või sularahas.

4. TARNEVIIS
Tellimus toimetatakse kohale kullerteenuse kaudu. Tellimusele on võimalik järgi tulla ka meie esindusse. 

5. TARNEKULUD
Kulleri hind Eesti piires on 5€. 
Tulles kaubale ise järgi on tarnekulu 0€. 

6. TARNEAEG
Tarne toimub riigisiseselt (Eesti). Tellitud kaup jõuab kohale 2-5 argipäeva jooksul tellimuse vastuvõtmisest. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib müüja kliendiga kokku sobiva tarneaja. Müüja ei vastuta toodete kohale toimetamise viibimise eest juhul kui tooted on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida müüja ei saanud mõjutada või ette näha.

7. TAGASTAMISÕIGUS
Kliendil on õigus taganeda sooritatud ostust 14 kalendripäeva jooksul arvates toodete kliendile üleandmisest. Selleks peab Klient saatma taganemisavalduse e-maili aadressile (info@kummihai24.ee). Kauba tagastamisel on klient kohustatud toimetama tagastatava kauba kaupmehele 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi teate kaupmeheni jõudmisest. Toote tagastamise korral kannab Kaupmees toote eest tasutud summa. Tagastamisele kuulub toode, mis ei ole kliendi poolt kasutatud. Me ei käsitle reklamatsioone, kui rike on tekkinud kliendil seoses paigaldamisega.

8. KAHJUDE HÜVITAMINE JA VASTUTUSE PIIRANG
 Müüja vastutus defektse toote eest piirneb toote hüvitamisega.

9. VÄÄRAMATU JÕUD (FORCE MAJEURE)
Müüjal on õigus tühistada tellimus, kui hinnakujunduses on tekkinud silmanähtav viga või kui kaubatarnija ei suuda toimetada tellimust kohale mõistliku aja ehk 30 päeva jooksul.